Palkmajad

Meie toodanguks on ümarfreespalgist ehitised majad, suvilad, saunad, lehtlad, aiamööbel, bussiootepaviljonid. Oma toodangut oleme turustanud Eesti ja Skandinaavia turule

OÜ Pajo Saeveski valmistab palkmaju mille seinapalgi läbimõõdud on 150, 190, 210, mm. Toormena kasutame Eestis kasvanud männipalki. Meie toodetud majad on valminud individuaalprojektide alusel, peame oluliseks seda, et klient saaks maja mis vastab tema maitsele ja rahakotile.

Meie pakutav tarnekomplekt sisaldab palkseinu, uksi ja aknaid, vahelagede-, põranda- ja katusekonstruksioonide materjale, kõik sae ja höövelmaterjale. Lisaks pakume ka meie poolt valmistatud majadele püstitust.

Loodame, et meie toodang pakub Teile huvi. Täpsema informatsiooni ja tekkivate küsimustele vastuste saamiseks võtke meiega ühendust.

Pajo Saeveski OÜ on saanud investeeringutoetust Eesti maaelu arengukava 2014-2020 meetmest 6.4 päikeseelektrijaama rajamiseks. Päikeseelektrijaam koosneb 4-st inverterist ja 199-st päikesepaneelist koguvõimsusega 49,75kW, mis toodavad kokku kuni 50000kWh elektrienergiat aastas.